Nasza oferta

Naszym Klientom gwarantujemy pakiet korzyści


Każdy obiekt zarejestrowany w serwisie otrzymuje zasilenie konta w wysokości 10 zł. Kwota ta przeliczona jest na walutę obowiązująca w systemie czyli punkty. Tym samym konto Użytkownika będzie zasilone 10 punktami, które można przeznaczyć na dodatkową promocję obiektu.


Każdy obiekt zarejestrowany w serwisie otrzymuje darmowy abonament na okres 365 dni. W tym czasie nasz Zespół będzie dwoił się i troił, aby Twoja oferta trafiła do jak największej liczby turystów szukających noclegów w Twojej miejscowości


Dajemy Ci możliwość stworzenia strony internetowej Twojego obiektu noclegowego. Udostępniamy 12 szablonów graficznych, a prosty i intuicyjny kreator stron znajduje się w Twoim panelu Użytkownika. Każdy obiekt otrzymuje w gratisie również własną domenę internetową.


Szanujemy Twój czas i dlatego, gdy Turysta będzie pytał o nocleg w Twoim obiekcie przez formularz zamieszczony w ofercie, zostaniesz powiadomiony o tym wiadomością sms.


Szukam noclegu to dział, w którym turysta zadaje pytanie, a Ty, jeżeli masz wolny termin, odpowiadasz.  Właściciel obiektu noclegowego dodaje ogłoszenie o wolnych terminach w obiekcie, a turysta może skorzystać z Twojej oferty.


Program "sprawdzony obiekt" pozwala określić Turyście wiarygodności Twojego obiektu noclegowego. W programie "sprawdzony obiekt" zweryfikujemy Twój adres e-mail, numeru teleonu, zbadamy autentyczność zdjęć, określimy czy nasz przedstawiciel był w obiekcie i może poświadczyć autentyczność opisów, oraz jak długo obiekt jest w naszym systemie.


Masz pytania? Jesteśmy po to żeby Ci pomóc! Zaraz po rejestracji w serwisie pomożemy Ci stworzyć Twoją ofertę, tak aby była ciekawa i atrakcyjna dla Turysty.Chcesz otrzymywać najlepsze oferty noclegowe?
Zapisz się do naszego newslettera!